top of page

Polityka prywatności

Wprowadzenie

Witamy na stronie internetowej sprzedającej bilety na koncerty (dalej nazywanej "Stroną"). Dbamy o prywatność naszych użytkowników i dokładamy wszelkich starań, aby chronić i szanować Państwa dane osobowe. Niniejsza polityka prywatności opisuje, jakie dane osobowe gromadzimy, w jaki sposób są wykorzystywane i chronione oraz jakie są Państwa prawa w związku z tymi danymi.

2

Postanowienie ogólne

Postanowienia ogólne.  Klubokawiarnia Trema sp.z.o.o z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Poznańska 13. 00-680 Warszawa) , numer KRS 0000917934; NIP: 7011048818; jest administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach serwisu internetowego zamieszczonego na domenie www.tremawarszawa.pl (“Serwis”), w tym funkcjonującego tam Sklepu Internetowego. W sprawie Twoich (czy to jako Klienta lub przedstawiciela Klienta, czy to jako innego użytkownika Serwisu) danych osobowych możesz kontaktować się z Administratorem pod adresem email: kontakt.trema@gmail.com

3

Gromadzenie danych osobowych

2.1. Dane, które gromadzimy

Podczas korzystania z naszej Strony, możemy gromadzić następujące dane osobowe:

 

Imię i nazwisko.

Adres email.

Numer telefonu.

Informacje o preferencjach dotyczących koncertów i wydarzeń.

2.2. Sposoby gromadzenia danych

Gromadzimy dane osobowe za pomocą:

 

Formularzy rejestracyjnych i zamówień.

Komunikacji emailowej.

Kliknięć i aktywności na Stronie.

4

Cel gromadzenia danych

Gromadzimy dane osobowe w celu:

 

Realizacji zamówień biletów na koncerty.

Komunikacji z Państwem w sprawach związanych z zakupami i wydarzeniami.

Dostarczania informacji o nowych koncertach i wydarzeniach (jeśli wyrazili Państwo na to zgodę).

Poprawy jakości usług na Stronie.

Monitorowania aktywności użytkowników w celach analitycznych.

5

Udostępnianie danych

Nie sprzedajemy ani nie udostępniamy Państwa danych osobowych osobom trzecim bez Państwa wyraźnej zgody, chyba że jest to niezbędne do realizacji zamówień biletów lub zgodnie z obowiązującym prawem.

6

Ochrona danych osobowych

Zabezpieczamy Państwa dane osobowe przed nieautoryzowanym dostępem, utratą, wykorzystaniem lub zmianą. Wykorzystujemy odpowiednie środki techniczne i organizacyjne w celu ochrony tych danych.

7

Państwa prawa

Posiadają Państwo pewne prawa dotyczące swoich danych osobowych, w tym prawo do dostępu do danych, ich poprawiania, usuwania lub ograniczania przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. Aby skorzystać z tych praw, prosimy o kontakt z nami za pomocą danych podanych na końcu tej polityki.

8

Zmiany w polityce prywatności

Ta polityka prywatności może ulec zmianie w przyszłości, dlatego zalecamy jej regularne sprawdzanie. Wszelkie zmiany zostaną opublikowane na Stronie.

9

Kontakt

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub uwagi dotyczące naszej polityki prywatności, prosimy o kontakt pod adresem email: kontakt.trema@gmail.com lub za pomocą danych kontaktowych dostępnych na Stronie.

bottom of page