top of page

Miejsce z duszą - TREMA

Zapraszamy do TREMY, lokalu z duszą położonego w sercu Warszawy, w urokliwej przedwojennej kamienicy. Nasze miejsce to oaza dla miłośników dobrej muzyki, którzy pragną delektować się koncertami w kameralnej atmosferze.

W naszym lokalu regularnie odbywają się koncerty, na których występują profesjonalni muzycy, oferując niezapomniane przeżycia muzyczne. Zróżnicowany repertuar obejmuje koncerty jazzowe, popowe, soulowe i wiele innych, dostosowanych do różnorodnych gustów naszych gości.

Nasz lokal to nie tylko miejsce dla melomanów, ale również dla miłośników wyszukanych smaków. Oferujemy szeroki wybór win, które doskonale komponują się z wyjątkowym klimatem naszego miejsca. Dodatkowo, nasz barman przygotowuje z pasją i kreatywnością różnorodne drinki, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

W godzinach porannych serwujemy najlepsze śniadania w Warszawie, dostępne w godzinach 8-14. Nasze dania są starannie przygotowywane z najwyższej jakości składników, aby zapewnić naszym gościom wyjątkowe doznania smakowe już od samego rana.

Zapraszamy do TREMY, gdzie muzyka, smak i atmosfera tworzą niepowtarzalne połączenie, sprawiające, że każda wizyta u nas staje się wyjątkowym przeżyciem.

OPINIE

1

Świetne kameralne jazzowe koncerty. Całą pandemię marzyłam o tym, żeby posłuchać muzyki na żywo w miłym towarzystwie, przy lampce wina i teraz mogę realizować to marzenie. Do tego przesympatyczna obsługa ❤️

2

Na śniadanie? Do Tremy!
Na miły wieczór z drinkiem i muzyka na żywo? Do Tremy!
Obłędna chałka z łososiem! Pizza alzacka to skarb narodowy. Miejsce ma niepowtarzalny klimat i prowadzone jest przez przemiłych ludzi!

3

Piękne i bardzo urocze, klimatyczne miejsce. Do tego pyszne śniadanie w rozsądnej cenie. Croque Madame idealne, bardzo smaczne, dokładnie takie, jakie powinno być. Dobra kawa, Mimosa na świeżo wyciskanym soku pomarańczowym.
W środku można się poczuć jak w trochę innym świecie. Piękny wystrój wnętrza, w tle cicho gra ładna muzyka, ogólnie jest cicho i spokojnie. Bardzo odpowiadała mi ta atmosfera.
Polecam i jeszcze tam wrócę!

bottom of page