top of page

pon., 13 maj

|

Warszawa

Rory Stuart - Rafał Sarnecki Quartet

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Rory Stuart - Rafał Sarnecki Quartet
Rory Stuart - Rafał Sarnecki Quartet

Czas i lokalizacja

13 maj 2024, 20:00

Warszawa, Poznańska 13, 00-680 Warszawa, Polska

Goście

O wydarzeniu

Zapraszamy na wyjątkowe jazzowe wydarzenie do Klubokawiarni Trema, gdzie znakomici polscy artyści zagrają wraz z amerykańską gwiazdą jazzu - Roryem Stuartem!

 SKŁAD:

 Rory Stuart - gitara (USA)

 Rafał Sarnecki - gitara 

Wojciech Pulcyn - kontrabas 

Patryk Dobosz - perkusja

 PLAN WIECZORU: godz. 20.00  Koncert (w dwóch częściach)  

MIEJSCE: ul. Poznańska 13, Warszawa  

BILETY: 50zł (przedsprzedaż) | 60zł (w dniu koncertu)

 O ARTYSTACH: 

RORY STUART - Pochodzący z Nowego Jorku gitarzysta i kompozytor jazzowy. Okrzyknięty przez JAZZ TIMES jako „jeden z najbardziej innowacyjnych gitarzystów jazzowych ostatnich lat”. Jego płyty otrzymały 4 gwiazdki w najbardziej prestiżowym periodyku jazzowym Downbeat i zostały wymienione wśród 10 najlepszych płyt roku przez Coda i Cadence. Pracował także jako sideman z tak wybitnymi artystami jak: Brother Jack McDuff, Bill Doggett, Charlie Rouse, Billy Harper i zespół Steve’a Colemana z Geri Allen, Grahamem Haynesem i Cassandrą Wilson (uważa się, że był jednym z pierwszych współautorów ruchu MBASE). Koncertował na całym świecie, m.in. w Szwajcarii, Korei Południowej, Szwecji, Argentynie, Singapurze, Kanadzie, Grecji, Indiach, Brazylii, Włoszech, Bahamach, Izraelu, Chile, Austrii, Islandii, Kolumbii, Czechach, Hiszpanii, Danii, Polsce, Kazachstan, RPA i Niemcy.

RAFAŁ SARNECKI - gitarzysta jazzowy, kompozytor, aranżer. Jako jeden z niewielu polskich muzyków odnalazł się w Stanach Zjednoczonych, gdzie żył i tworzył przez ponad dekadę. Występował z takimi artystami jak Mike Stern, Ron Blake, Joel Frahm czy Ben Wendel. W latach 2009-2019 był członkiem uznanej w USA grupy Lucas Pino No-Net Nonet. Jako lider własnych projektów muzycznych odbył 15 tras koncertowych po Azji, koncertował również w Ameryce Północnej i Południowej oraz wielu krajach Europy. Nagrał pięć autorskich płyt, spośród których trzy (Song From a New Place - 2008, Cat’s Dream - 2014 oraz A View From The Treetop - 2022) były nominowane do nagrody Fryderyk. Druga płyta The Madman Rambles Again (2011) została wyróżniona przez prestiżową amerykańską redakcję „All About Jazz” jako jeden z 12 najciekawszych albumów 2011 r.

 Organizacja i produkcja: 

Gniewomir Tomczyk

 tel. 784-691-601 

gniewomir.tomczyk@gmail.com

Malwina Ozimska

 tel. 888-706-440 

ozimska.malwina@gmail.com

Bilety

 • miejsca siedzące

  Od 50,00 zł do 160,00 zł
  Sprzedaż zakończona
  • 50,00 zł
   + Opłata za obsługę 1,25 zł
  • 160,00 zł
   + Opłata za obsługę 4,00 zł
 • miejsca stojące

  50,00 zł
  + Opłata za obsługę 1,25 zł
  Sprzedaż zakończona

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page