top of page

czw., 19 sty

|

Warszawa

Osiecka bez Tremy | Michał Bronk & Patrycja Mizerska

Zapraszamy na pierwszy taki koncert w Tremie

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Osiecka bez Tremy | Michał Bronk & Patrycja Mizerska
Osiecka bez Tremy | Michał Bronk & Patrycja Mizerska

Czas i lokalizacja

19 sty 2023, 20:00

Warszawa, Poznańska 13, 00-680 Warszawa, Polska

Goście

O wydarzeniu

Osiecka bez Tremy! 

Zapraszamy na wyjątkowy koncert poświęcony utworom Agnieszki Osieckiej. 

19 stycznia na naszej scenie wystąpią wokaliści na co dzień związani z teatrem muzycznym ROMA - Michał Bronk oraz Patrycja Mizerska. Usłyszymy takie utwory jak Wariatka Tańczy, Uciekaj moje serce, Ludzkie Gadanie, Co zrobimy z tą miłością i wiele innych.

Michał Bronk - Absolwent wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku. Uczestniczył w wokalnych kursach mistrzowskich prowadzonych przez wybitnych śpiewaków i pedagogów, takich jak A. Kruszewski, P. Esswood, B. Makal. Finalista V Letniej Akademii Śpiewu w Sopocie (2013). W roku 2014 wystąpił jako Sędzia w premierowym wystawieniu opery w języku kaszubskim „Rebeka” (Filharmonia Kaszubska w Wejherowie). W swoim dorobku posiada role operowe, takie jak: Slook („Weksel małżeński” G. Rossiniego, Opera Bałtycka w Gdańsku), Bartolo, („Cyrulik sewilski” G. Rossiniego, Filharmonia Bałtycka w Gdańsku), Guglielmo, „Cosi fan tutte” W. A. Mozarta.

Od roku 2014 współpracuje z Radiem Gdańsk jako lektor, realizując m.in. słuchowiska w języku kaszubskim. Od 2015 aktor sceny SAM w Gdyni, gdzie zagrał Wielebnego Arthura Humphreya w przedstawieniu „O co biega?”. Rok później pracował tam przy spektaklu „Psiunio” jako asystent reżysera Grzegorza Chrapkiewicza. Na scenie teatru muzycznego debiutował w roku 2016 w Poznaniu („Księżniczka Czardasza”)

Patrycja Mizerska - Wokalistka, aktorka musicalowa i lektorka, wokalistka Studia Accantus. Ukończyła studia magisterskie (specjalność: musical) na Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. W 2020 roku brała udział w nagraniach do pierwszego polskiego musicalu audio ,,Jestem, kim chcesz’’. Głos reklam, audiobooków, aplikacji. Współpracowała także z Wydawnictwem Astrum czy z Audioteką. Również w 2020 roku wydała pierwszy solowy singiel pt. ,,Bierna’’. W roku 2018 występowała na deskach Teatru Muzycznego w Toruniu w spektaklu ,,Siła sióstr”. W 2016 r. wydała płytę ,,Tomorrow Starts Today” z warszawskim prog-rockowym zespołem ,,Archangelica”. Brała udział w ,,The Voice of Poland III” oraz ,,Must be The Music 11”. Jest laureatką wielu festiwali ogólnopolskich i międzynarodowych (m. in.: Grand Prix na Festiwalu Młodych Talentów w Słupsku ,,Niemen Non Stop 2018”, Grand Prix na festiwalu ,,FUMA” w Zielonej Górze i Festiwalu Piosenki Musicalowej i Filmowej we Wrocławiu, I miejsce na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej w Bielsku Białej). Występowała w różnych projektach symfonicznych i estradowych m. in. na deskach Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni, Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku, Teatru Wybrzeże w Sopocie oraz Gdańsku. Stepowała wraz z Karolem Drzewoszewskim podczas wielu uroczystych wydarzeń.

wejście 19:30 

start koncertu 20:00 

ul. Poznańska 13 

Zapraszamy ! 

Bilety

  • Osiecka

    30,00 zł
    Sprzedaż zakończona

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page