top of page

sob., 17 wrz

|

Warszawa

Ola Ptaszyńska & Pola Deptuła | Music Night at Trema

Zapraszamy na kolejny muzyczny wieczór w Tremie. W sobotę wystąpi u nas duet Ola Ptaszyńska oraz Pola Deptuła.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Ola Ptaszyńska & Pola Deptuła | Music Night at Trema
Ola Ptaszyńska & Pola Deptuła | Music Night at Trema

Czas i lokalizacja

17 wrz 2022, 20:30

Warszawa, Poznańska 13, 00-680 Warszawa, Polska

Goście

O wydarzeniu

Zapraszamy na kolejny muzyczny wieczór w Tremie.

W sobotę wystąpi u nas duet Ola Ptaszyńska oraz Pola Deptuła.

Wykonają one zróżnicowany gatunkowo, znany i mniej znany repertuar, w autorskich aranżacjach. Od polskich oraz zagranicznych przebojów, takich jak „Co Mi Panie Dasz”, „Testosteron”, „Mamma Mia”, „Never Gonna Give You Up” czy „Isn’t She Lovely”, po mniej znane, ale równie godne uwagi utwory, m.in. „Gdybym ja, Gdybyś Ty” w wersji Wojciecha Pilichowskiego, „Diabły w Deszczu” Marcina Januszkiewicza, „Sunshine” Cleo Sol czy „Tokyo” z repertuaru Lianne La Havas.

Pola Deptuła: Uczestniczka 2. edycji programu The Voice Kids, przesłuchań w ciemno w The Voice of Poland 11 oraz laureatka wielu konkursów wokalnych. Tworzy własne kompozycje i gra na pianinie. Współpracowała z różnymi artystami, m.in. Alicją Majewską, Grażyną Łobaszewską, czy Kasią Dereń. Praca przed kamerami nie jest jej obca - w 2019 roku wystąpiła w programie muzycznym Polsatu „Mamma Mia”, a w 2020 jako gość specjalny w „Sali Prób” na TVP Warszawa. Występowała na jednej scenie z najlepszymi polskimi muzykami, takimi jak Piotr Żaczek czy Robert Luty. Na co dzień śpiewa w chórze LXXV Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Warszawie. W 2021 roku miała przyjemność śpiewać z Grodziską Orkiestrą Rozrywkową na festiwalu muzycznym w Żyrardowie. Muzyka jest jej całym życiem. W duecie pełni funkcje wokalistki oraz aranżerki.

Ola Ptaszyńska:

Dyrygentka, kompozytorka, instruktorka wokalna, pianistka, absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina. Jest współzałożycielką Chóru Akademickiego Św. Anny w Warszawie, pracuje jako dyrygent- asystent w Warszawskim Chórze Chłopięcym. Jako dyrygentka i chórzystka współpracowała z takimi zespołami jak Chór UKSW, Polski Narodowy Chór Młodzieżowy, Chopin University Chamber Choir, z którymi zdobyła wiele prestiżowych nagród. Silnie zaangażowana w amatorski, ogólnopolski ruch warsztatów muzyczno-liturgicznych, z jego członkami nagrała 5 płyt. Laureatka II nagrody na XVII Ogólnopolskim Konkursie Dyrygentów Chóralnych im. prof. Stanisława Kulczyńskiego w Poznaniu (2018). Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (2020). W duecie pełni funkcje pianistki, aranżerki oraz wokalistki.

start 20:30 wejście FREE

Zapraszamy

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page