top of page

wt., 14 lut

|

Warszawa

Michał Sołtan | Przeboje Mistrzów

Zapraszamy na wyjątkowy walentynkowy koncert

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Michał Sołtan | Przeboje Mistrzów
Michał Sołtan | Przeboje Mistrzów

Czas i lokalizacja

14 lut 2023, 20:00

Warszawa, Poznańska 13, 00-680 Warszawa, Polska

Goście

O wydarzeniu

Zapraszamy na wyjątkowy wieczór walentynkowy w Tremie.

14 lutego wystąpi Michał Sołtan - Gitarzysta, wokalista, autor tekstów, kompozytor, producent i wydawca. Działa społecznie na rzecz polskiej muzyki w Polskiej Radzie Muzycznej, oraz Polskim Stowarzyszeniu Jazzowym. Koncertował jako lider zespołu Imagination Quartet w Chinach, Niemczech, Danii, Polsce. Uczestnik Must Be The Music 9, czy koncertu Debiuty w Opolu. Wydał  4 autorskie płyty, w tym ostatnią solową jako Michał Sołtan pt. MaloGranie, którą prezentował z 10 osobowym zespołem w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim. 

Koncert „Przeboje Mistrzów” to z życia wzięta muzyczna opowieść Michała Sołtana. Jednoznacznie Michała zaszufladkować się nie da, to raczej postać złożona. Podczas koncertu usłyszymy twórczość Zbigniewa Wodeckiego, Andrzeja Zauchy, Frank'a Sinatry, Bill’a Withersa, George’a Bensona, Jim’a Morrisona i Michała Sołtana.

Co łączy te wszystkie nazwiska? Niezależnie od uprawianego gatunku muzycznego szacunek do jazzu oraz miłość do piosenki. Podczas występu Michała nie zabraknie energetycznych, wirtuozowskich solówek na gitarze elektrycznej, oraz radosnych i nostalgicznych uniesień dzięki tekstom mistrzów.

skład:

wokal/gitara - Michał Sołtan 

perkusjonalia - Gniewomir Tomczyk 

piano - Artur Bogusławski

Bilety:

przedsprzedaż - 70 zł 

w dniu koncertu - 90 zł 

Ilość biletów mocno ograniczona.

Zapraszamy 

Bilety

  • Sołtan

    70,00 zł
    Sprzedaż zakończona

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page