top of page

czw., 16 lut

|

Warszawa

Magdalena Este Live Acoustic Trio

Zapraszamy na koncert z pogranicza jazzu oraz fusion

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Magdalena Este Live Acoustic Trio
Magdalena Este Live Acoustic Trio

Czas i lokalizacja

16 lut 2023, 20:00

Warszawa, Poznańska 13, 00-680 Warszawa, Polska

Goście

O wydarzeniu

Zapraszamy na koncert z pogranicza jazzu oraz fusion. Utwory autorskie oraz standardy w nowych akustycznych aranżacjach.

16 stycznia wystąpi Magdalena ESTE  Golebiowska - pianistka, kompozytorka, wokalistka jazzowa o aksamitnej barwie głosu i wyjątkowej wrażliwości muzycznej.  Jest absolwentką Konserwatorium Muzycznego w Amsterdamie. Zdobyła m.in. Grand Prix na Ogólnopolskich Spotkaniach Zamkowych „Śpiewajmy poezję” w Olsztynie, dwukrotnie wygrała Finał Turnieju Poezji Śpiewanej we Włocławku, otrzymała nagrody na Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej w Toruniu i Międzynarodowych Spotkaniach Wokalistów Jazzowych w Zamościu. Artystka podróżuje przez wiele gatunków muzycznych, poczynając od klasyki, poprzez jazz czy world music, a nawet elektronikę; swobodnie sięga po różne stylistyki, których wspólnym mianownikiem są wyważone, bogate kompozycje, a także “mądre” teksty.

Piotr Żak – gitarzysta basowy , kompozytor, aranżer, w latach 2000 – 2015 współpracował z zespołem Szymon Wydra i Carpe Diem, z którym to nagrał dwie płyty. Muzyk współpracował również z Izabelą Trojanowską, a obecnie związany jest zespołem Wiesława Tupaczewskiego (założyciela kabaretu OT.TO) z którym czynnie koncertuje.  Występował  lub występuje także z  Natalia Szroeder,  Buba Badije Kuyateh  , Contra Mundum.

Michał MICZOS Miczołek

Perkusjonalista, improwizator, miłośnik kultury afrykańskiej, kubańskiej, brazylijskiej. Pasjonat world music i etnicznej. Muzyk w kilku zespołach coverowych, autorskich projektów, poezji śpiewanej. Od 8  lat zaangażowany w muzykę chrześcijańską. Od 12 lat gra na różnego rodzaju instrumentach perkusyjnych: afrykańskie djembe, kubańskie conga i bongosy, turecka darabuka, skakery, cowbelle, bloki akustyczne, dzwonki, zestaw talerzy, cajon. Od 10 lat zajmuje się profesjonalnymi występami LIVE ACT w klubach.

Nagrania: https://www.youtube.com/watch?v=x6uCcfY3lKc

Zapraszamy ! 

Bilety

  • este

    30,00 zł
    Sprzedaż zakończona

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page