top of page

śr., 12 lip

|

Warszawa

Magdalena Este | Acoustic Trio

Zapraszamy na koncert z pogranicza jazzu oraz fusion. Utwory autorskie oraz standardy w nowych akustycznych aranżacjach.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Magdalena Este | Acoustic Trio
Magdalena Este | Acoustic Trio

Czas i lokalizacja

12 lip 2023, 20:00

Warszawa, Poznańska 13, 00-680 Warszawa, Polska

Goście

O wydarzeniu

Zapraszamy na koncert z pogranicza jazzu oraz fusion. Utwory autorskie oraz standardy w nowych akustycznych aranżacjach.

12 lipca wystąpi Magdalena ESTE Golebiowska - pianistka, kompozytorka, wokalistka jazzowa o aksamitnej barwie głosu i wyjątkowej wrażliwości muzycznej. Jest absolwentką Konserwatorium Muzycznego w Amsterdamie. Zdobyła m.in. Grand Prix na Ogólnopolskich Spotkaniach Zamkowych „Śpiewajmy poezję” w Olsztynie, dwukrotnie wygrała Finał Turnieju Poezji Śpiewanej we Włocławku, otrzymała nagrody na Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej w Toruniu i Międzynarodowych Spotkaniach Wokalistów Jazzowych w Zamościu. Artystka podróżuje przez wiele gatunków muzycznych, poczynając od klasyki, poprzez jazz czy world music, a nawet elektronikę; swobodnie sięga po różne stylistyki, których wspólnym mianownikiem są wyważone, bogate kompozycje, a także “mądre” teksty.

Piotr Żak – gitarzysta basowy , kompozytor, aranżer, w latach 2000 – 2015 współpracował z zespołem Szymon Wydra i Carpe Diem, z którym to nagrał dwie płyty. Muzyk współpracował również z Izabelą Trojanowską, a obecnie związany jest zespołem Wiesława Tupaczewskiego (założyciela kabaretu OT.TO) z którym czynnie koncertuje. Występował lub występuje także z Natalia Szroeder, Buba Badije Kuyateh , Contra Mundum.

Michał MICZOS Miczołek -perkusjonalista, improwizator, miłośnik kultury afrykańskiej, kubańskiej, brazylijskiej. Pasjonat world music i etnicznej. Muzyk w kilku zespołach coverowych, autorskich projektów, poezji śpiewanej. Od 8 lat zaangażowany w muzykę chrześcijańską. Od 12 lat gra na różnego rodzaju instrumentach perkusyjnych: afrykańskie djembe, kubańskie conga i bongosy, turecka darabuka, skakery, cowbelle, bloki akustyczne, dzwonki, zestaw talerzy, cajon. Od 10 lat zajmuje się profesjonalnymi występami LIVE ACT w klubach.

Nagrania: https://www.youtube.com/watch?v=x6uCcfY3lKc

Zapraszamy !

Bilety

  • este

    30,00 zł
    + Opłata za obsługę 0,75 zł
    Sprzedaż zakończona

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page
<