top of page

śr., 04 sty

|

Warszawa

Bartosz Smorągiewicz | Trema Jazz Nights

Zapraszamy na pierwszy jazzowy koncert w 2023 roku

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Bartosz Smorągiewicz | Trema Jazz Nights
Bartosz Smorągiewicz | Trema Jazz Nights

Czas i lokalizacja

04 sty 2023, 20:00

Warszawa, Poznańska 13, 00-680 Warszawa, Polska

Goście

O wydarzeniu

Zapraszamy na wyjątkowy cykl Jazzowych koncertów w Tremie.

4 stycznia wystąpi u nas Bartosz Smorągiewicz - ukończył saksofon jazzowy na Akademii Muzycznej w Wuerzburgu (Hochschule fuer Musik Wuerzburg) w klasie prof. Leszka Żądło oraz kompozycję, jako student prof. Chrisa Beiera. Studiował również w klasie klarnetu prof. Zdzisława Nowaka na Akademii Muzycznej w Poznaniu.

Jednym z jego wielu osiągnięć jest wygrana w konkursie amerykańskiej organizacji „Meet The Composer”, dzięki której otrzymał grant na realizację projektu kompozytorskiego „Diaspora Crossings”, sfinalizowanego serią koncertów w Nowym Jorku. Jest laureatem I nagrody na IV Międzynarodowym Konkursie Kompozytorskim im. Krzysztofa Komedy w Słupsku a także III nagrody na VII edycji tego festiwalu. Podczas studiów w Niemczech dwukrotnie zdobył stypendium fundacji Leni Geisler Stiftung.

Jako jedna z kilkunastu osób z całego świata został zaproszony do udziału w legendarnych warsztatach kompozytorskich założonych przez Boba Brookmayera, a obecnie kontynuowanych przez Jima McNeelyego, BMI Jazz Composers’ Workshop, odbywających się w Nowym Jorku.

Skład:

Bartosz Smorągiewicz - saksofon 

Fryderyk HD - piano

Mateusz Woźniak - kontarbas 

start 20:00

Zapraszamy!

Bilety

  • Jazz

    30,00 zł

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page